Plastikowy pojemnik MTL4 do składowania mocny niebieski Matlock MTL4042290K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plastikowy pojemnik MTL4 do składowania mocny niebieski Matlock MTL4042290K
Matlock MTL-404-2290K
MTL4042290K
MTL4 HD PLASTIC STORAGE BIN BLUE Matlock
MTL-404-2290K
SM.CK016,44,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ergonomiczne opakowania - przechowywanie jednego pojemnika wewnątrz drugiego wyjątkowo poprawia logistykę pakowania. Załączniki - Listwa może być przymocowana śrubami do ściany. Moduł - specjalne klamry pozwalają utworzyć ścianę skrzynek modułu. Miejsce na umieszczenie etykiety opisowej.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 24112003 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Producent | Matlock |
| Supplier Part No. | 4042290K |
| EAN13 Barcode | 5036140251946 |
| Kolor | Niebieski |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | 340 mm |
| Wysokość całkowita | 155 mm |
| Szerokość całk. | 204 mm |
| Product Number | ERG4NIEGB004 |
| Typ produktu | Plastic Storage Bin |
| Liczba elementów | szt; elem. |