Plastikowy pojemnik do składowania Senator SEN4041010B PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plastikowy pojemnik do składowania Senator SEN4041010B
Senator SEN-404-1010B
SEN4041010B
SEN1 PLASTIC STORAGE BINBLUE Senator SEN4041010B
SEN-404-1010B
KC-016,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 35 |
| Marka, producent | Senator |
| Kolor | Niebieski |
| Opis | Sen1 |
| EAN13 | 5036140293526 |
| ecl@ss | 21100490 |
| Wysokość | 75 mm |
| Długość | 165 mm |
| Oznaczenie | SEN-404-1010B |
| UNSPSC | 24112003 |
| Szerokość | 110 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całkowita | (Sen1) 165mm |
| Wysokość całkowita | (Sen1) 75mm |
| Szerokość całk. | (Sen1) 110mm |
| Numer produktu | |
| Typ produktu | Plastic Storage Bin |
| Liczba elementów | PCE piece |