Plastikowy pojemnik do składowania Senator SEN4041040B PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plastikowy pojemnik do składowania Senator SEN4041040B
Senator SEN-404-1040B
SEN4041040B
SEN3A PLASTIC STORAGE BIN BLUE Senator SEN4041040B
SEN-404-1040B
SM.CK016,29,3ZLNE
Bardzo wytrzymałe pojemniki do przechowywania wyprodukowane są z polipropylenu i posiadają uchwyty etykiet. Przeznaczone są do składowania lub przechowywania części. Pojemniki mogą stać samodzielnie, być zagnieżdżane jeden na drugim lub wisiec na panelach ściennych do zawieszania pojemników, co pozwala stworzyć system magazynowania w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb. Dostępne w dwóch rozmiarach i dwóch kolorach: niebieski i czerwony.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 10 |
| Producent | Senator |
| Kolor | Niebieski |
| EAN13 Barcode | 5036140293601 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Wysokość | 165 mm |
| Długość | 350 mm |
| Numer produktu | Sen3A |
| Supplier Part No. | SEN-404-1040B |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Szerokość | 220 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | (Sen1) 350mm |
| Wysokość całkowita | (SEN3A) 165mm |
| Szerokość całk. | (SEN3A) 220mm |
| Numer produktu | 350x220x165 BLUE |
| Typ produktu | Plastic Storage Bin |
| Liczba elementów | szt; elem. |