Płótno ścierne gr. 80 50mm 50m żywiczne Kennedy KEN2002750K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$42.41
Cena regularna:
$34.48
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płótno ścierne gr. 80 50mm 50m żywiczne Kennedy KEN2002750K
Kennedy KEN-200-2750K
KEN2002750K
PLOTNO SCIERNE ZYWICZNE 50mm x 50M GRAN. 80 Kennedy
KEN-200-2750K
KC-016,124,4ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140047785 |
| ecl@ss | 21011318 |
| Ziarnistość | P80 |
| Długość całkowita | 50 m |
| Waga całkowita | 2.1 |
| Szerokość całk. | 50 mm |
| Oznaczenie | KEN-200-2750K |
| UNSPSC | 31191516 |
| Waga | 2.10 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | P80 |
| Długość całkowita | 50 m metre |
| Szerokość całk. | 50mm |
| Numer produktu | |
| Waga | kg kilogram |
| Materiał ścierny | |
| Backing Material |