Płytka 3009 Indexa IND1072920K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka 3009 Indexa IND1072920K
Indexa IND-107-2920K
IND1072920K
3009 SHIM Indexa IND1072920K
IND-107-2920K
SM.CK016,40ZLNE
Części zamienne Skontaktuj się z lokalnym oddziałem aby uzyskać ceny.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | MWLNR/L 08; S32U MWLNR 08; S40V MWLNR 08 |
| Kompatybilny typ uchwytu | Turning Toolholder; Cartridge |
| EAN13 Barcode | 5036140283930 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Hex Drive Size | mm |
| Typ produktu | Shim |
| Shim Shape | 80° Trigon |
| Supplier Part No. | 1072920K |
| Rozmiar gwintu | |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | |
| Numer produktu | IWSN-433 |
| Rozmiar gwintu | |
| Typ | Shim |
| Kompatybilny typ uchwytu | Uchwyt oprawka do toczenia Boring Bar |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | MWLNR/L 08 S32U MWLNR 08 S40V MWLNR 08 |
| Compatible Manufacturer Part Number | |
| Shim Shape | 80° Trigon |
| ISO Designation | |
| Kąt spirali |