Płytka 3715 Indexa IND1072250K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka 3715 Indexa IND1072250K
Indexa IND-107-2250K
IND1072250K
3715 SHIM Indexa IND1072250K
IND-107-2250K
SM.CK016,26,9ZLNE
Części zamienne Skontaktuj się z lokalnym oddziałem aby uzyskać ceny.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | PDJNR/L 15; PDNNR 2525M15; S32U PDUNR 15; S40V PDUNR 15 |
| Kompatybilny typ uchwytu | Turning Toolholder; Boring Bar |
| EAN13 Barcode | 5036140283824 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Hex Drive Size | mm |
| Typ produktu | Shim |
| Shim Shape | 80° Rhombic |
| Supplier Part No. | 1072250K |
| Rozmiar gwintu | |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | |
| Numer produktu | 3715 |
| Rozmiar gwintu | |
| Typ | Shim |
| Kompatybilny typ uchwytu | Boring Bar Uchwyt oprawka do toczenia |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | PDJNR/L 15 PDNNR 2525M15 S32U PDUNR 15 S40V PDUNR 15 |
| Compatible Manufacturer Part Number | |
| Shim Shape | 80° Rhombic |
| ISO Designation | |
| Kąt spirali |