Płytka do obróbki wykończenia i półwykończenia aluminium i półaluminium SCGX 120408-ALC Yamaloy YML1204173N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka do obróbki wykończenia i półwykończenia aluminium i półaluminium SCGX 120408-ALC Yamaloy YML1204173N
Yamaloy YML-120-4173N
YML1204173N
SCGX 120408-ALC INSERT GRADE K10C Yamaloy YML1204173N
Yamaloy YML-120-4173N
SM.CK016,36,5ZLNE
l Zoptymalizowana geometria krawędzi i promienia ostrza. l Lepsza jakość powierzchni. l Lepsza kontrola wiórów. l "G" Tolerancja dla wysokiej powtarzalności. l Pierwszy wybór do obróbki czystego aluminium. l 30% dłuższa żywotność w porównaniu do gatunków płytek niepowlekanych.powtarzalności operacji skrawania. Gatunek ISO N05-N15 PVD Pokrywany. Węglik droboziarnisty do obróbki aluminium i stopów aluminium, 30% większa trwałość narzędzia w porównaniu z gatunkami niepowlekanymi. Gładka powłoka i wypolerowana powierzchnia zapewnia lepsz... kontrolę wiórów. Geometria ALC Do wykańczania i pół wykończenia aluminium i stopów aluminium. Unikalna konstrukcja łamacza wióra zapewnia ostrą krawędź tn...c... i pozytywny Kąt natarcia. Specjalne przygotowanie krawędzi i wykończenie powierzchni zapewnia lepsz... jakość powierzchni i większ... kontrolę wióra, powoduje zmniejszenie tarcia i wibracji. Tolerancja "G" jest dla dla większej powtarzalności operacji skrawania.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamaloy |
| Łamacz wióra | ALC |
| EAN13 Barcode | 5036140253759 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Grade | K10C |
| Insert Size SCGX | 120408 |
| Supplier Part No. | YML-120-4173N |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | 0.8 |
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Kwadrat |
| Grubość | 4.76mm |
| Typ płytki | SCGX |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| ISO Category Grade | N |
| ISO Cut | N05 to N15 |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Aluminium Alloys |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Manufacturer Grade | K10C |
| Cutting Edge Length | 12.7mm |
| Inscribed Circle | 12.7mm |
| Łamacz wióra | ALC |
| ISO Designation | SCGX 120408-ALC |