Płytka skrawająca C22 GUX NK5050 K10 TIN Yamaloy YML1220080N PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca C22 GUX NK5050 K10 TIN Yamaloy YML1220080N
Yamaloy YML-122-0080N
YML1220080N
Płytka skrawająca C22 GUX NK5050 K10 TiN Yamaloy YML1220080N
YML-122-0080N
SM.CK016,143,3ZLNE
GUX
Pasuje do: Indexa Seiki Multi-Pro?frezy trzpieniowe do nawierceń, rowka V, krawędzi otworu.
Gatunki płytek - opis
QM10 (ISO P10/M10/K10) Pokrywany Tin Uniwersalny gatunek do większości materiałów żelaznych i nieżelaznych.
QS20 (ISO P20) Niepokrywany Gatunek do stali i do stali nierdzewnych.
QC10 (ISO K10) Niepokrywany Gatunek do żeliwa, aluminium i materiałów nieżelaznych.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.001 |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Producent | Yamaloy |
| Supplier Part No. | YML-122-0080N |
| EAN13 Barcode | 5036140212619 |
| Manufacturer Grade | QM10 |
| Finish/Coating | TiN |
| Corner Radius | 0.2 mm |
| ISO Category Grade | P; M; K |
| ISO Cut | P10; M10; K10 |
| Zastosowanie w materiałach | Nonferrous; Ferrous |
| Zastosowanie dla frezowania | Milling |
| Shape | Rhombic; 80° |
| Cutting Edge Length | 6.50 mm |
| Grubość | 2.38 mm |
| Convex Radius | |
| Inscribed Circle | |
| Chipbreaker | |
| Szerokość | 6.35 mm |
| Clearance Angle | 7 |
| Cutting Direction | Neutral |
| Seria | "Indexa Seiki Multi-Pro Spot Drills & Chamfer Mills." |
| ISO Designation | C22 GUX |
| Typ płytki | GUX |
| Rozmiar płytki | C22 |
| Materiał | Węglik |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Corner Radius | 0.2 mm |
| Rozmiar płytki | C22 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | 80° Rhombic |
| Grubość | 2.38 mm |
| Typ płytki | GUX |
| Cutting Direction | Neutral |
| ISO Category Grade | K M P |
| ISO Cut | K10 M10 P10 |
| Zastosowanie w materiałach | Ferrous Nonferrous |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Finish/Coating | TiN |
| Manufacturer Grade | QM10 |
| Cutting Edge Length | 6.50 mm |
| Inscribed Circle | mm |
| Chipbreaker | |
| ISO Designation | C22 GUX |