Płytka skrawająca DCGT 11T304-PF QX530 Yamaloy YML1201263E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca DCGT 11T304-PF QX530 Yamaloy YML1201263E
Yamaloy YML-120-1263E
YML1201263E
Płytka skrawająca DCGT 11T304-PF, QX530 Yamaloy YML1201263E
YML-120-1263E
SM.CK016,47,3ZLNE
Łamacz wióra: PF. Zastosowanie: Wykańczanie.
Łamacz wióra: AL. Zastosowanie: Obróbka średnia (Alum)
QX500 (ISO P10-P25) Do lekkiej obróbki
i obróbki wykańczającej z dużymi prędkościami. Pozwala uzyskiwać wysoką klasę wykończenia powierzchni. Stosowane głównie do obróbki stali, mogą być również używane do obróbki wykańczającej niektórych stali nierdzewnych i żeliwa.
QX5020 (ISO P10-P35 M10-M30 K10-K30) Powlekane metodą CVD. Doskonały gatunek płytek ogólnego zastosowania do średnio zgrubnej obróbki różnych gatunków stali, stali nierdzewnych i żeliwa.
QX520 (P10-P35 M10-M30 K10-K30) Pokrywany. Do średniej obróbki zgrubnej do stali, stali nierdzewnej i żeliwa.
QX530 (ISO P25-P35 M15-M25) Powlekana. Do toczenia różnych gatunków stali, staliwa i stali nierdzewnych. Dobry gatunek płytek ogólnego zastosowania do zgrubnej obróbki stali.
K10 (ISO K05-K20) Niepowlekane. Stosowana w narzędziach o wysokim stopniu pochylenia płytki, odpowiednie do obróbki aluminium, tworzyw sztucznych i innych miękkich materiałów nieżelaznych.
PF - Łamacz wykańczający używany w dodatnich płytkach w szerokim zastosowaniu.
AL - Stworzony do pracy z aluminium.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamaloy |
| Łamacz wióra | PF |
| Clearance Angle | 7 ° |
| Promie naroża | 0.4 mm |
| Cutting Application | Roughing |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| Cutting Edge Length | 11 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140039995 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Wykończenie, powłoka | Multilayer MT-TiCN/TiC/AL203/TiN |
| Inscribed Circle | 9.525 mm |
| Rozmiar płytki | 11T304 |
| Typ płytki | DCGT |
| ISO Category Grade | P;M |
| ISO Cut | P20 - P40;M20 - M30 |
| ISO Designation | DCGT 11T304-PF |
| Manufacturer Grade | QX530 |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Steel;Stainless Steel |
| Material Coverage | |
| Rake | Positive |
| Shape | 55° Rhombic |
| Supplier Part No. | YML-120-1263E |
| Grubość | 3.97 mm |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | 0.4 |
| Rozmiar płytki | 11T3 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | 55° Rhombic |
| Grubość | 3.97mm |
| Typ płytki | DCGT |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| ISO Category Grade | M P |
| ISO Cut | M20 to M30 P20 to P40 |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel Stal |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Wykończenie, powłoka | MT-TiCN-Al2O3-TiN |
| Manufacturer Grade | QX530 |
| Cutting Edge Length | 11mm |
| Inscribed Circle | 9.525mm |
| Łamacz wióra | PF |
| ISO Designation | DCGT 11T304-PF |