Płytka skrawająca DCMT 11T304-PM QX520 Yamaloy YML1201328D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca DCMT 11T304-PM QX520 Yamaloy YML1201328D
Yamaloy YML-120-1328D
YML1201328D
Płytka skrawająca DCMT 11T304-PM, QX520 Yamaloy YML1201328D
YML-120-1328D
SM.CK016,33,4ZLNE
Łamacz wióra: PM. Zastosowanie: Obróbka średnia.
QX520 (P10-P35 M10-M30 K10-K30) Pokrywany. Do średniej obróbki zgrubnej do stali, stali nierdzewnej i żeliwa.
QX5020 (ISO P10-P35 M10-M30 K10-K30) Powlekane metodą CVD. Doskonały gatunek płytek ogólnego zastosowania do średnio zgrubnej obróbki różnych gatunków stali, stali nierdzewnych i żeliwa.
QX5030 (ISO P20-P40 M20-M30) Powlekane metodą CVD. Zgrubne/średnie toczenie, średnia obróbka skrawaniem stali/stali nierdzewnej. Połączenie najmocniejszego podłoża z powłoką z tlenku glinu (MT-TiCN + TiC + Al2O3 + TiN), mające pierwszorzędną odporność na wykruszanie i dające szeroki zakres zastosowania.
PM - Łamacz wióra pośredni używany w dodatnich płytkach w
szerokim zastosowaniu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamaloy |
| Łamacz wióra | PM |
| Clearance Angle | 7 ° |
| Promie naroża | 0.4 mm |
| Cutting Application | General Purpose |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| Cutting Edge Length | 11 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140040168 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Wykończenie, powłoka | Multilayer TiCl2O3/TiN |
| Inscribed Circle | 9.525 mm |
| Rozmiar płytki | 11T304 |
| Typ płytki | DCMT |
| ISO Category Grade | P, M, K |
| ISO Cut | P10 - P35;M10 - M30;K10 - K30 |
| ISO Designation | DCMT 11T304-PM |
| Manufacturer Grade | QX520 |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Stainless Steel; Cast Iron |
| Material Coverage | |
| Rake | Positive |
| Shape | 55° Rhombic |
| Supplier Part No. | YML-120-1328D |
| Grubość | 3.97 mm |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | 0.4 |
| Rozmiar płytki | 11T3 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | 55° Rhombic |
| Grubość | 3.97mm |
| Typ płytki | DCMT |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| ISO Category Grade | K M P |
| ISO Cut | K10 to K30 M10 to M30 P10 to P35 |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Iron Stainless Steel Stal |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Wykończenie, powłoka | Al2O3/TiCN/TiN |
| Manufacturer Grade | QX520 |
| Cutting Edge Length | 11mm |
| Inscribed Circle | 9.525mm |
| Łamacz wióra | PM |
| ISO Designation | DCMT 11T304-PM |