Płytka skrawająca SCGT 09T308-AL K10 Yamaloy YML1204169N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca SCGT 09T308-AL K10 Yamaloy YML1204169N
Yamaloy YML-120-4169N
YML1204169N
Płytka skrawająca SCGT 09T308-AL, K10 Yamaloy YML1204169N
YML-120-4169N
SM.CK016,31,5ZLNE
Łamacz wióra: AL. Zastosowanie: Obróbka średnia.
K10 (ISO K05-K20) Niepowlekane. Stosowana w narzędziach o wysokim stopniu pochylenia płytki, odpowiednie do obróbki aluminium, tworzyw sztucznych i innych miękkich materiałów nieżelaznych.
AL - Stworzony do pracy z aluminium.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamaloy |
| Łamacz wióra | AL |
| Clearance Angle | 7 ° |
| Promie naroża | 0.8 mm |
| Cutting Application | Medium Cut |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| Cutting Edge Length | 9 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140040847 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Inscribed Circle | 9.525 mm |
| Rozmiar płytki | 09T308 |
| Typ płytki | SCGT |
| ISO Category Grade | K |
| ISO Cut | K05 - K20 |
| ISO Designation | SCGT 09T308-AL |
| Manufacturer Grade | K10 |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Nonferrous ; Aluminium ; Thermoplastics |
| Material Coverage | |
| Rake | Negative |
| Shape | 90° Rhombic |
| Supplier Part No. | YML-120-4169N |
| Grubość | 3.97 mm |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | 0.8 |
| Rozmiar płytki | 09T3 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Kwadrat |
| Grubość | 3.97mm |
| Typ płytki | SCGT |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| ISO Category Grade | K |
| ISO Cut | K05 to K20 |
| Zastosowanie w materiałach | Bronze |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Manufacturer Grade | K10 |
| Cutting Edge Length | 9mm |
| Inscribed Circle | 9.525mm |
| Łamacz wióra | AL |
| ISO Designation | SCGT 09T308-AL |