Płytka skrawająca SEHW 1204AFTN-05 K20 Yamaloy YML1204445V
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca SEHW 1204AFTN-05, K20 Yamaloy YML1204445V
Yamaloy YML-120-4445V
YML1204445V
Płytka skrawająca SEHW 1204AFTN-05, K20 Yamaloy YML1204445V
YML-120-4445V
SM.CK016,47ZLNE
SEHW
Gatunki - opis
K20 gatunek płytki niepokrywany. Przeznaczony do żeliwa, aluminium, innych nieżelaznych materiałów wliczając stopy tytanu i niklu.
QP25C (P10 - P35) Pokrywany metodą CVD. Gatunek do frezowania stali i niektórych stali nierdzewnych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamaloy |
| Łamacz wióra | TN |
| Clearance Angle | 20 ° |
| Convex Radius | |
| Promie naroża | 45; 25 mm |
| Kierunek skrawania | Neutral |
| Cutting Edge Length | 12.7 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140040892 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Inscribed Circle | 12.70 mm |
| Rozmiar płytki | 1204AFTN-05 |
| Typ płytki | SEHW |
| ISO Category Grade | K |
| ISO Cut | K20 |
| ISO Designation | SEHW 1204AFTN-05 |
| Manufacturer Grade | K20 |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Iron; Aluminium Alloys; Nonferrous Metal; Titanium; Nickel Alloys |
| Zastosowanie, frezowanie | Milling |
| Waga całkowita | 0.006 |
| Shape | Kwadrat |
| Supplier Part No. | YML-120-4445V |
| Grubość | 4.76 mm |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| Szerokość |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | mm |
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Kwadrat |
| Grubość | 4.76mm |
| Typ płytki | SEHW |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| ISO Category Grade | K |
| ISO Cut | K20 |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Alloys Cast Iron Nickel Alloys Nonferrous Metal Titanium |
| Clearance Angle | 20 ° stopni |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Manufacturer Grade | K20 |
| Cutting Edge Length | 12.7mm |
| Inscribed Circle | 12.7mm |
| Łamacz wióra | TN |
| ISO Designation | SEHW 1204AFTN-05 |