Płytka skrawająca SEKN 1203AFTN QP25 Yamaloy YML1204527P
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca SEKN 1203AFTN, QP25 Yamaloy YML1204527P
Yamaloy YML-120-4527P
YML1204527P
Płytka skrawająca SEKN 1203AFTN, QP25 Yamaloy YML1204527P
YML-120-4527P
SM.CK016,34,4ZLNE
SEKN/SEKR
Gatunki - opis
K20 gatunek płytki niepokrywany. Przeznaczony do żeliwa, aluminium, innych nieżelaznych materiałów wliczając stopy tytanu i niklu.
QP25 (P25) Niepokrywany. Do średniej i wykańczającej obróbki stali.
QP40 (P40) Niepokrywany. Do obróbki zgrubnej, średniej i wykończającej twardych i nierdzewnych stali z możliwością przerywanej pracy.
QP25C (P10-P35) Pokryta CVD. Przeznaczenie do stali i stali nierdzewnej.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamaloy |
| Łamacz wióra | TN |
| Clearance Angle | 20 ° |
| Convex Radius | |
| Promie naroża | 45; 25 |
| Kierunek skrawania | Neutral |
| Cutting Edge Length | 12.7 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140040922 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Inscribed Circle | 12.70 mm |
| Rozmiar płytki | 1203AFTN |
| Typ płytki | SEKN |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P25 |
| ISO Designation | SEKN 1203AFFN |
| Manufacturer Grade | QP25 |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Stal |
| Zastosowanie, frezowanie | Medium Milling;Finishing |
| Shape | Kwadrat |
| Supplier Part No. | YML-120-4527P |
| Grubość | 3.18 mm |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| Szerokość |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | mm |
| Rozmiar płytki | 1203 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Kwadrat |
| Grubość | 3.18mm |
| Typ płytki | SEKN |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P25 |
| Zastosowanie w materiałach | Stal |
| Clearance Angle | 20 ° stopni |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Manufacturer Grade | QP25 |
| Cutting Edge Length | 12.7mm |
| Inscribed Circle | 12.7mm |
| Łamacz wióra | TN |
| ISO Designation | SEKN 1203AFTN |