Płytka skrawająca SEKR 1203AFTN K20 Yamaloy YML1204617V YML-120-4617V PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca SEKR 1203AFTN K20 Yamaloy YML1204617V YML-120-4617V
Yamaloy YML-120-4617V
YML1204617V
Płytka skrawająca SEKR 1203AFTN, K20 Yamaloy YML1204617V
Gatunki - opis
K20 gatunek płytki niepokrywany. Przeznaczony do żeliwa, aluminium, innych nieżelaznych materiałów wliczając stopy tytanu i niklu.
QP25 (P25) Niepokrywany. Do średniej i wykańczającej obróbki stali.
QP40 (P40) Niepokrywany. Do obróbki zgrubnej, średniej i wykończającej twardych i nierdzewnych stali z możliwością przerywanej pracy.
QP25C (P10-P35) Pokryta CVD. Przeznaczenie do stali i stali nierdzewnej.
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Yamaloy |
| Chipbreaker | TN |
| Clearance Angle | 20° stopni |
| Convex Radius | |
| Corner Radius | 45; 25 |
| Cutting Direction | Neutral |
| Cutting Edge Length | 12.7 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140040984 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| Inscribed Circle | 12.70 mm |
| Rozmiar płytki | 1203AFTN |
| Typ płytki | SEKR |
| ISO Category Grade | K |
| ISO Cut | K20 |
| ISO Designation | SEKN 1203AFFN |
| Manufacturer Grade | K20 |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Iron; Aluminium Alloys; Nonferrous Metal; Titanium; Nickel Alloys |
| Zastosowanie dla frezowania | Milling |
| Shape | Square |
| Supplier Part No. | YML-120-4617V |
| Grubość | 3.18 mm |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| Szerokość |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Corner Radius | mm |
| Rozmiar płytki | 1203 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Square |
| Grubość | 3.18mm |
| Typ płytki | SEKR |
| Cutting Direction | Neutral |
| ISO Category Grade | K |
| ISO Cut | K20 |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Alloys Cast Iron Nickel Alloys Nonferrous Metal Titanium |
| Clearance Angle | 20° degree |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| Manufacturer Grade | K20 |
| Cutting Edge Length | 12.7mm |
| Inscribed Circle | 12.7mm |
| Chipbreaker | |
| ISO Designation | SEKR 1203AFTN |
YML-120-4617V
SM.CK016,44,4ZLNE