Płytka skrawająca SEMN 1204-AZ K20 Yamaloy YML1204727V PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Yamaloy SEMN 1204-AZ INSERT GRADEK20 YML1204727V
Yamaloy YML-120-4727V
YML1204727V Yamaloy SEMN 1204-AZ INSERT GRADEK20
QM3535 (P20 - P35) – PVD pokrycie TiAIN do frezowania stali. Typ uniwersalny pokrywający szeroki zakres zastosowań dzięki podłożu zapewniającemu optymalną odporność na ścieranie i wytrzymałość.
QP25 (P25) - Niepokrywane. Do średniego i końcowego frezowania stali.
K20 – Mikroziarno, niepokrywane. Do żeliwa, stopów aluminium, innych materiałów nieżelaznych włącznie ze stopami tytanu i niklu.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23242105 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Producent | Yamaloy |
| Supplier Part No. | YML-120-4727V |
| EAN13 Barcode | 5036140041035 |
| Cutting Edge Length | 12.7 mm |
| Typ płytki | SEMN |
| Rozmiar płytki | 1204-AZ |
| Materiał | Węglik |
| Manufacturer Grade | K20 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bez powłoki |
| ISO Category Grade | K |
| ISO Cut | K20 |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Iron; Aluminium Alloys; Nonferrous Metal; Titanium; Nickel Alloys |
| Zastosowanie dla frezowania | Milling |
| Shape | Square |
| Grubość | 4.76 mm |
| Promień naroża | 45; Special |
| Convex Radius | |
| Inscribed Circle | 12.70 mm |
| Depth of Cut | |
| Szerokość | |
| Chipbreaker | |
| Clearance Angle | 20 mm |
| Cutting Direction | Neutral |
| ISO Designation | SEMN 1204-AZ |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promień naroża | mm 45 Special |
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Square |
| Grubość | 4.76 mm |
| Typ płytki | SEMN |
| Cutting Direction | Neutral |
| ISO Category Grade | K |
| ISO Cut | K20 |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Alloys Cast Iron Nickel Alloys Nonferrous Metal Titanium |
| Clearance Angle | 20 ° degree |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bez powłoki |
| Manufacturer Grade | K20 |
| Cutting Edge Length | 12.7 mm |
| Inscribed Circle | 12.7 mm |
| Chipbreaker | |
| ISO Designation | SEMN 1204-AZ |