Płytka skrawająca SNKN 1204-ENN, QP25 Yamaloy YML1205227P
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca SNKN 1204-ENN, QP25 Yamaloy YML1205227P
Yamaloy YML-120-5227P
YML1205227P
Płytka skrawająca SNKN 1204-ENN, QP25 Yamaloy YML1205227P
YML-120-5227P
SM.CK016,40,1ZLNE
SNKN
QP25 (P25) Niepokrywany. Do średniej i wykańczającej obróbki stali.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamaloy |
| Łamacz wióra | |
| Clearance Angle | 0 ° |
| Convex Radius | |
| Promie naroża | 75; 0 |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| Cutting Edge Length | 12.7 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140041042 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Inscribed Circle | 12.70 mm |
| Rozmiar płytki | 1204-ENN |
| Typ płytki | SNKN |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P25 |
| ISO Designation | SNKN 1204-ENN |
| Manufacturer Grade | QP25 |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Stal |
| Zastosowanie, frezowanie | Medium Milling;Finishing |
| Shape | Kwadrat |
| Supplier Part No. | YML-120-5227P |
| Grubość | 4.76 mm |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| Szerokość |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | mm |
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Kwadrat |
| Grubość | 4.76mm |
| Typ płytki | SNKN |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P25 |
| Zastosowanie w materiałach | Stal |
| Clearance Angle | 0 ° stopni |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Manufacturer Grade | QP25 |
| Cutting Edge Length | 12.7mm |
| Inscribed Circle | 12.7mm |
| Łamacz wióra | |
| ISO Designation | SNKN 1204-ENN |