Płytka skrawająca SNMG 120408-NM7 QX520 Yamaloy YML1205340D PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca SNMG 120408-NM7 QX520 Yamaloy YML1205340D
Yamaloy YML-120-5340D
YML1205340D
Płytka skrawająca SNMG 120408-NM7, QX520 Yamaloy YML1205340D
YML-120-5340D
SM.CK016,26ZLNE
Łamacz wióra: NM5. Zastosowanie: Obróbka średnia.
Łamacz wióra: NM6. Zastosowanie: Obróbka średnia.
Łamacz wióra: ST. Zastosowanie: Obróbka średnia.
Łamacz wióra: NM7. Zastosowanie: Obróbka średnia/zgrubna.
Łamacz wióra: NR8. Zastosowanie: Obróbka zgrubna.
Łamacz wióra: NR9. Zastosowanie: Obróbka zgrubna.
QX520 (P10-P35 M10-M30 K10-K30) Pokrywany. Do średniej obróbki zgrubnej do stali, stali nierdzewnej i żeliwa.
QX530 (ISO P25-P35 M15-M25) Powlekana. Do toczenia różnych gatunków stali, staliwa i stali nierdzewnych. Dobry gatunek płytek ogólnego zastosowania do zgrubnej obróbki stali.
QX5030 (ISO P20-P40 M20-M30) Powlekane metodą CVD. Zgrubne/średnie toczenie, średnia obróbka skrawaniem stali/stali nierdzewnej. Połączenie najmocniejszego podłoża z powłoką z tlenku glinu (MT-TiCN + TiC + Al2O3 + TiN), mające pierwszorzędną odporność na wykruszanie i dające szeroki zakres zastosowania.
NM6 - Popularny łamacz pośredni używany na płytkach ujemnych w twardych gatunkach.
NM7 - Poszarpany łamacz wióra idealny do kopiowania, gdzie występują różnice w głębokości skrawania, a jednocześnie należy kontrolować odpływ wiórów. Najlepiej spisuje się w płytkach gatunku QX520 do obróbki stali, stali nierdzewnej i ciągliwego żeliwa.
NR8 - Łamacz do obróbki zgrubnej do stali i stali nierdzewnych, płytki w gatunku QX520.
NR9 - Łamacz wióra szerokiego stosowania do obróbki zgrubnej w krótkich cyklach pracy, na płytkach ujemnych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23242105 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Producent | Yamaloy |
| Supplier Part No. | YML-120-5340D |
| EAN13 Barcode | 5036140041196 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Corner Radius | 0.8 |
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Square |
| Grubość | 4.76 mm |
| Typ płytki | SNMG |
| Cutting Direction | Neutral |
| ISO Category Grade | K M P |
| ISO Cut | K10 to K30 M10 to M30 P10 to P35 |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Iron Stal nierdzewna Stal |
| Clearance Angle | 0 ° stopni |
| Finish/Coating | Al2O3/TiCN |
| Manufacturer Grade | QX520 |
| Cutting Edge Length | 12 mm |
| Inscribed Circle | 12.7 mm |
| Chipbreaker | NM7 |
| ISO Designation | SNMG 120408-NM7 |