Płytka skrawająca SPKN 1203EDR K20 Yamaloy YML1206328V
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca SPKN 1203EDR, K20 Yamaloy YML1206328V
Yamaloy YML-120-6328V
YML1206328V
Płytka skrawająca SPKN 1203EDR, K20 Yamaloy YML1206328V
YML-120-6328V
SM.CK016,40,2ZLNE
SPKN
QP25 (P25) Niepokrywany. Do średniej i wykańczającej obróbki stali.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamaloy |
| Łamacz wióra | |
| Clearance Angle | 11 ° |
| Convex Radius | |
| Promie naroża | 75; 15 |
| Kierunek skrawania | Right Hand |
| Cutting Edge Length | 12.7 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140041325 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Inscribed Circle | 12.70 mm |
| Rozmiar płytki | 1203EDR |
| Typ płytki | SPKN |
| ISO Category Grade | K |
| ISO Cut | K20 |
| ISO Designation | SPKN 1203EDR |
| Manufacturer Grade | K20 |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Iron; Aluminium Alloys; Nonferrous Metal; Titanium; Nickel Alloys |
| Zastosowanie, frezowanie | Milling |
| Shape | Kwadrat |
| Supplier Part No. | YML-120-6328V |
| Grubość | 3.18 mm |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| Szerokość |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | mm |
| Rozmiar płytki | 1203 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Kwadrat |
| Grubość | 3.18mm |
| Typ płytki | SPKN |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| ISO Category Grade | K |
| ISO Cut | K20 |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Alloys Cast Iron Nickel Alloys Nonferrous Metal Titanium |
| Clearance Angle | 11 ° stopni |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Manufacturer Grade | K20 |
| Cutting Edge Length | 12.7mm |
| Inscribed Circle | 12.7mm |
| Łamacz wióra | |
| ISO Designation | SPKN 1203EDR |