Płytka skrawająca SPKN 1203EDTR QM3535 Yamaloy YML1206338M
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca SPKN 1203EDTR QM3535 Yamaloy YML1206338M
Yamaloy YML-120-6338M
YML1206338M
SPKN 1203EDTR INSERT GRADE QM3535 Yamaloy YML1206338M
YML-120-6338M
SM.CK016,40,2ZLNE
SPKN
QP25 (P25) Niepokrywany. Do średniej i wykańczającej obróbki stali.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamaloy |
| Łamacz wióra | |
| Clearance Angle | 11 ° |
| Convex Radius | |
| Promie naroża | 75; 15 |
| Kierunek skrawania | Right Hand |
| Cutting Edge Length | 12.7 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140284234 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Wykończenie, powłoka | TiAlN |
| Inscribed Circle | 12.70 mm |
| Rozmiar płytki | 1203EDTR |
| Typ płytki | SPKN |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P20 to P35 |
| ISO Designation | SPKN 1203EDTR |
| Manufacturer Grade | QM3535 |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Stal |
| Zastosowanie, frezowanie | Milling |
| Shape | Kwadrat |
| Supplier Part No. | YML-120-6338M |
| Grubość | 3.18 mm |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| Szerokość |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | 75 15 |
| Rozmiar płytki | 1203 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Kwadrat |
| Grubość | 3.18mm |
| Typ płytki | SPKN |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P20 to P35 |
| Zastosowanie w materiałach | Stal |
| Clearance Angle | 11 ° stopni |
| Wykończenie, powłoka | TiAlN |
| Manufacturer Grade | QM3535 |
| Cutting Edge Length | 12.7mm |
| Inscribed Circle | 12.7mm |
| Łamacz wióra | |
| ISO Designation | SPKN 1203EDTR |