Płytka skrawająca SPKN 1504EDTR QP25 Yamaloy YML1206368P
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca SPKN 1504EDTR, QP25 Yamaloy YML1206368P
Yamaloy YML-120-6368P
YML1206368P
Płytka skrawająca SPKN 1504EDTR, QP25 Yamaloy YML1206368P
YML-120-6368P
SM.CK016,43,7ZLNE
SPKN
QP25 (P25) Niepokrywany. Do średniej i wykańczającej obróbki stali.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamaloy |
| Łamacz wióra | TR |
| Clearance Angle | 11 ° |
| Convex Radius | |
| Promie naroża | 75; 15 |
| Kierunek skrawania | Right Hand |
| Cutting Edge Length | 15.875 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140041370 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Inscribed Circle | 15.875 mm |
| Rozmiar płytki | 1504EDTR |
| Typ płytki | SPKN |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P25 |
| ISO Designation | SPKN 1504EDTR |
| Manufacturer Grade | QP25 |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Stal |
| Zastosowanie, frezowanie | Medium Milling;Finishing |
| Shape | Kwadrat |
| Supplier Part No. | YML-120-6368P |
| Grubość | 4.76 mm |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| Szerokość |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | mm |
| Rozmiar płytki | 1504 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Kwadrat |
| Grubość | 4.76mm |
| Typ płytki | SPKN |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P25 |
| Zastosowanie w materiałach | Stal |
| Clearance Angle | 11 ° stopni |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Manufacturer Grade | QP25 |
| Cutting Edge Length | 15.875mm |
| Inscribed Circle | 15.875mm |
| Łamacz wióra | TR |
| ISO Designation | SPKN 1504EDTR |