Płytka skrawająca SPMR 120308-PG QX5030 Yamaloy YML1206662H
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca SPMR 120308-PG QX5030 Yamaloy YML1206662H
Yamaloy YML-120-6662H
YML1206662H
SPMR 120308-PG INSERT GRADE QX5030 Yamaloy YML1206662H
YML-120-6662H
SM.CK016,30,6ZLNE
Łamacz wióra: PG. Zastosowanie: Obróbka średnia.
QX520 (P10-P35 M10-M30 K10-K30) Pokrywany. Do średniej obróbki zgrubnej do stali, stali nierdzewnej i żeliwa.
QX5020 (ISO P10-P35 M10-M30 K10-K30) Powlekane metodą CVD. Doskonały gatunek płytek ogólnego zastosowania do średnio zgrubnej obróbki różnych gatunków stali, stali nierdzewnych i żeliwa.
QX5030 (ISO P20-P40 M20-M30) Powlekane metodą CVD. Zgrubne/średnie toczenie, średnia obróbka skrawaniem stali/stali nierdzewnej. Połączenie najmocniejszego podłoża z powłoką z tlenku glinu (MT-TiCN + TiC + Al2O3 + TiN), mające pierwszorzędną odporność na wykruszanie i dające szeroki zakres zastosowania.
PG - Łamacz wióra szerokiego stosowania do obróbki wykańczającej, lekkiej do średniej obróbki zgrubnej, głównie na dodatnich płytkach SPMR i TPMR.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamaloy |
| Łamacz wióra | PG |
| Clearance Angle | 11 ° |
| Promie naroża | 0.8 mm |
| Cutting Application | Medium Cut;Roughing |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| Cutting Edge Length | 12 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140284241 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Wykończenie, powłoka | Multilayer MT-TiCN/TiC/AL203/TiN |
| Inscribed Circle | 12.7 mm |
| Rozmiar płytki | 120308 |
| Typ płytki | SPMR |
| ISO Category Grade | P;M |
| ISO Cut | P20-P40;M20-M30 |
| ISO Designation | SPMR 120308-PG |
| Manufacturer Grade | QX5030 |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Steel;Stainless Steel |
| Material Coverage | |
| Rake | Positive |
| Shape | Kwadrat |
| Supplier Part No. | YML-120-6662H |
| Grubość | 3.18 mm |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | 0.8 |
| Rozmiar płytki | 1203 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Kwadrat |
| Grubość | 3.18mm |
| Typ płytki | SPMR |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| ISO Category Grade | M P |
| ISO Cut | M20 to M30 P20 to P40 |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel Stal |
| Clearance Angle | 11 ° stopni |
| Wykończenie, powłoka | MT-TiCN-Al2O3-TiN |
| Manufacturer Grade | QX5030 |
| Cutting Edge Length | 12mm |
| Inscribed Circle | 12.7mm |
| Łamacz wióra | PG |
| ISO Designation | SPMR 120308-PG |