Płytka skrawająca STFCR 12CA16 Indexa IND1069720K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$123.58
Cena regularna:
$100.47
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca STFCR 12CA16 Indexa IND1069720K
Indexa IND-106-9720K
IND1069720K
STFCR 12CA16 CARTRIDGE UNIT Indexa IND1069720K
Indexa IND-106-9720K
SM.CK016,370,3ZLNE
Indexa? Screw-On Cartridge Units
45 Approach for 7 positive triangular inserts
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140283350 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Supplier Part No. | 1069720K |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 1102 |
| Typ płytki | TC_T TC_W |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Approach Angle | 90 ° stopni |
| Kompatybilny typ uchwytu | Boring Bar |
| ISO Designation | STFCR |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-On |
| Typ uchwytu | STFC |
| Wysokość chwytu (h) | 16mm |
| Szerokość chwytu (b) | 14mm |
| Długość całkowita (l1) | 55mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kształt płytki | Triangle |
| Side to Cutting Tip (f) | 20mm |
| Cutting Height (h1) | 16mm |
| Minimum Bore Diameter (d) | 40mm |
| Mounting Hole Distance | 20mm |
| Compatible Toolholder |