Płytka skrawająca TNMG 160408-NM6 QX5030 Yamaloy YML1207526H PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca TNMG 160408-NM6 QX5030 Yamaloy YML1207526H
Yamaloy YML-120-7526H
YML1207526H
KC-016,25ZN/SM.[NM]
Łamacz wióra: NM5, NM6, NM7. Zastosowanie: Obróbka średnia.
QX500 (ISO P10-P25) Do lekkiej obróbki i obróbki wykańczającej z dużymi prędkościami. Pozwala uzyskiwać wysoką klasę wykończenia powierzchni. Stosowane głównie do obróbki stali, mogą być również używane do obróbki wykańczającej niektórych stali nierdzewnych i żeliwa.
QX520 (P10-P35 M10-M30 K10-K30) Pokrywany. Do średniej obróbki zgrubnej do stali, stali nierdzewnej i żeliwa.
QX5030 (ISO P20-P40 M20-M30) Powlekane metodą CVD. Zgrubne/średnie toczenie, średnia obróbka skrawaniem stali/stali nierdzewnej. Połączenie najmocniejszego podłoża z powłoką z tlenku glinu (MT-TiCN + TiC + Al2O3 + TiN), mające pierwszorzędną odporność na wykruszanie i dające szeroki zakres zastosowania.
QX8010 (ISO M10 S10) Powlekane. Doskonały gatunek płytek nadaje się do obróbki niklu, szczególnie polecana w przemyśle lotniczym. Powłoka TiAln zapewnia wysoką odporność na zuzycie.
NF2 - Wykończeniowy łamacz wiórów powiązany z metaloceramiką typu QX500 zapewnia wspaniałe wierzchnie wykończenie z dużą prędkością na większości żelaznych materiałów.
NF3 - Łamacz wykończający dla płytek ujemnych stosowany w gatunku QX510 o obróbki wykańczajacej stali oraz wykończenia i średniej obróbki żeliwa.
NM5 - Popularny łamacz do średniej obróbki zgrubnej lub pół-wykończającej do stali zwykłych i nierdzewnych. Najlepiej sprawdza się w płytkach gatunku QX510 i QX520.
NM6 - Popularny łamacz pośredni używany na płytkach ujemnych w twardych gatunkach.
ST - Łamacz do lekkiej do średniej obróbki zgrubnej, spisuje się najlepiej w płytkach w gatunku QX535S do toczenia stali nierdzewnych.
NM7 - Poszarpany łamacz wióra idealny do kopiowania, gdzie występują różnice w głębokości skrawania, a jednocześnie należy kontrolować odpływ wiórów. Najlepiej spisuje się w płytkach gatunku QX520 do obróbki stali, stali nierdzewnej i ciągliwego żeliwa.
NR8 - Łamacz do obróbki zgrubnej do stali i stali nierdzewnych, płytki w gatunku QX520.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Yamaloy |
| Chipbreaker | NM6 |
| Clearance Angle | 0° stopni |
| Corner Radius | 0.8 mm |
| Cutting Application | Medium Cut;Roughing |
| Cutting Direction | Neutral |
| Cutting Edge Length | 16 mm |
| EAN13 | 5036140212275 |
| ecl@ss | 21010901 |
| Wykończenie, powłoka | Multilayer MT-TiCN/TiC/AL203/TiN |
| Inscribed Circle | 9.525 mm |
| Rozmiar płytki | 160408 |
| Typ płytki | TNMG |
| ISO Category Grade | M |
| ISO Cut | M10 - M30 |
| ISO Designation | TNMG 160408-NM6 |
| Manufacturer Grade | QX5030 |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Steel;Stainless Steel |
| Material Coverage | |
| Rake | Negative |
| Shape | Triangle |
| Oznaczenie | YML-120-7526H |
| Grubość | 4.76 mm |
| UNSPSC | 23242105 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Corner Radius | 0.8 |
| Rozmiar płytki | 1604 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Triangle |
| Grubość | 4.76mm |
| Typ płytki | TNMG |
| Cutting Direction | Neutral |
| ISO Category Grade | M P |
| ISO Cut | M20 to M30 P20 to P40 |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel Stal |
| Clearance Angle | 0° stopni |
| Wykończenie, powłoka | Tin-MT-TiCN-Al2O3-TiN |
| Manufacturer Grade | QX5030 |
| Cutting Edge Length | 16.5mm |
| Inscribed Circle | 9.525mm |
| Chipbreaker | NM6 |
| ISO Designation | TNMG 160408-NM6 |