Płytka skrawająca TPKN 1603PPTR QP30 Yamaloy YML1208438T PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Yamaloy TPKN 1603PPTR INSERT GRADE QP30P YML1208438T
Yamaloy YML-120-8438T
YML1208438T Yamaloy TPKN 1603PPTR INSERT GRADE QP30P
TPKN
Grade Description for QP30P (ISO P10-P35) PVD Coated. Milling grade for Steels and some Stainless Steels.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23242105 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Producent | Yamaloy |
| EAN13 Barcode | 5036140042247 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promień naroża | mm |
| Rozmiar płytki | 1603 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Triangle |
| Grubość | 3.18 mm |
| Typ płytki | TPKN |
| Cutting Direction | Prawy |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P10 to P35 |
| Zastosowanie w materiałach | Stal nierdzewna Stal |
| Clearance Angle | 11 ° degree |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | TiCN |
| Manufacturer Grade | QP30P |
| Cutting Edge Length | 16.5 mm |
| Inscribed Circle | 9.525 mm |
| Chipbreaker | TR |
| ISO Designation | TPKN 1603PPTR |