Płytka skrawająca TPKN 1603PPTR QP40 Yamaloy YML1208438S
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca TPKN 1603PPTR, QP40 Yamaloy YML1208438S
Yamaloy YML-120-8438S
YML1208438S
Płytka skrawająca TPKN 1603PPTR, QP40 Yamaloy YML1208438S
YML-120-8438S
SM.CK016,29,4ZLNE
TPKN
Gatunki płytek - wybór
K20 gatunek płytki niepokrywany. Przeznaczony do żeliwa, aluminium, innych nieżelaznych materiałów wliczając stopy tytanu i niklu.
QP25 (P25) Niepokrywany. Do średniej i wykańczającej obróbki stali.
QP40 (P40) Niepokrywany. Do obróbki zgrubnej, średniej i wykończającej twardych i nierdzewnych stali z możliwością przerywanej pracy.
QX530 (P20 - P40, M20 - M30) Pokrywane. Dobry gatunek do zgrubnej obróbki stali. Zalecany do szerokiej gamy stali, staliwa i stali nierdzewnych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamaloy |
| Łamacz wióra | TR |
| Clearance Angle | 11 ° |
| Convex Radius | |
| Promie naroża | 90; 11 mm |
| Kierunek skrawania | Right Hand |
| Cutting Edge Length | 16.5 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140042230 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Inscribed Circle | 9.525 mm |
| Rozmiar płytki | 1603PPTR |
| Typ płytki | TPKN |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P40 |
| ISO Designation | TPKN 1603PPTR |
| Manufacturer Grade | QP40 |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Stainless Steel |
| Zastosowanie, frezowanie | Medium Milling ; Rough Milling;Finishing |
| Shape | Triangle |
| Supplier Part No. | YML-120-8438S |
| Grubość | 3.18 mm |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| Szerokość |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | mm |
| Rozmiar płytki | 1603 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Triangle |
| Grubość | 3.18mm |
| Typ płytki | TPKN |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P40 |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel Stal |
| Clearance Angle | 11 ° stopni |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Manufacturer Grade | QP40 |
| Cutting Edge Length | 16.5mm |
| Inscribed Circle | 9.525mm |
| Łamacz wióra | TR |
| ISO Designation | TPKN 1603PPTR |