Płytka skrawająca TPKN 2204PDSR QM3535 Yamaloy YML1208468M PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca TPKN 2204PDSR, QM3535 Yamaloy YML1208468M
Yamaloy YML-120-8468M
YML1208468M
Płytka skrawająca TPKN 2204PDSR, QM3535 Yamaloy YML1208468M
YML-120-8468M
SM.CK016,29,4ZLNE
TPKN
K20 gatunek płytki niepokrywany. Przeznaczony do żeliwa, aluminium, innych nieżelaznych materiałów wliczając stopy tytanu i niklu.
QM3535 (P20 - P35) Pokryte TiAlN metodą PVD przeznaczone do frezowania stali. Uniwersalny gatunek płytek, który pokrywa szeroki zakres zastosowań ze względu na powłokę, zapewniające optymalną odporność na zużycie i wytrzymałość.
QP25 (P25) Niepokrywany. Do średniej i wykańczającej obróbki stali.
QP40 (P40) Niepokrywany. Do obróbki zgrubnej, średniej i wykończającej twardych i nierdzewnych stali z możliwością przerywanej pracy.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23242105 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Producent | Yamaloy |
| Supplier Part No. | YML-120-8468M |
| EAN13 Barcode | 5036140212299 |
| Szerokość | |
| Chipbreaker | |
| Cutting Direction | Prawy |
| ISO Designation | TPKN 2204PDSR |
| Cutting Edge Length | 22mm |
| Inscribed Circle | 12.70 mm |
| Grubość | 4.76 mm |
| Clearance Angle | 11 ° |
| Typ płytki | TPKN |
| Rozmiar płytki | 2204PDSR |
| Materiał | Węglik |
| Manufacturer Grade | QM3535 |
| Finish/Coating | TiAlN |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P20 to P35 |
| Zastosowanie w materiałach | Stal |
| Zastosowanie dla frezowania | Milling |
| Shape | Triangle |
| Corner Radius | 90; 15 |
| Convex Radius |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Corner Radius | mm |
| Rozmiar płytki | 2204 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Triangle |
| Grubość | 4.76 mm |
| Typ płytki | TPKN |
| Kierunek skrawania | prawy |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P20 to P35 |
| Zastosowanie w materiałach | Stal |
| Clearance Angle | 11 ° stopni |
| Finish/Coating | TiAlN |
| Manufacturer Grade | QM3535 |
| Cutting Edge Length | 22 mm |
| Inscribed Circle | 12.7 mm |
| Chipbreaker | |
| ISO Designation | TPKN 2204PDSR |