Płytka skrawająca TPMR 160304-PG QX530 Yamaloy YML1208772E YML-120-8772E PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca TPMR 160304-PG QX530 Yamaloy YML1208772E YML-120-8772E PRO-19
Yamaloy YML-120-8772E
YML1208772E
Płytka skrawająca TPMR 160304-PG, QX530 Yamaloy YML1208772E
Łamacz wióra: PG. Zastosowanie: Obróbka średnia.
QX520 (P10-P35 M10-M30 K10-K30) Pokrywany. Do średniej obróbki zgrubnej do stali, stali nierdzewnej i żeliwa.
QX530 (ISO P25-P35 M15-M25) Powlekana. Do toczenia różnych gatunków stali, staliwa i stali nierdzewnych. Dobry gatunek płytek ogólnego zastosowania do zgrubnej obróbki stali.
QX5020 (ISO P10-P35 M10-M30 K10-K30) Powlekane metodą CVD. Doskonały gatunek płytek ogólnego zastosowania do średnio zgrubnej obróbki różnych gatunków stali, stali nierdzewnych i żeliwa.
QX5030 (ISO P20-P40 M20-M30) Powlekane metodą CVD. Zgrubne/średnie toczenie, średnia obróbka skrawaniem stali/stali nierdzewnej. Połączenie najmocniejszego podłoża z powłoką z tlenku glinu (MT-TiCN + TiC + Al2O3 + TiN), mające pierwszorzędną odporność na wykruszanie i dające szeroki zakres zastosowania.
PG - Łamacz wióra szerokiego stosowania do obróbki wykańczającej, lekkiej do średniej obróbki zgrubnej, głównie na dodatnich płytkach
SPMR i TPMR.
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Yamaloy |
| EAN13 Barcode | 5036140042346 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Supplier Part No. | YML-120-8772E |
| UNSPSC Code | 23242105 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Corner Radius | 0.4 |
| Rozmiar płytki | 1603 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Triangle |
| Grubość | 3.18mm |
| Typ płytki | TPMR |
| Cutting Direction | Neutral |
| ISO Category Grade | M P |
| ISO Cut | M20 to M30 P20 to P40 |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel Stal |
| Clearance Angle | 11° degree |
| Finish/Coating | MT-TiCN-Al2O3-TiN |
| Manufacturer Grade | QX530 |
| Cutting Edge Length | 16mm |
| Inscribed Circle | 9.525mm |
| Chipbreaker | FT |
| ISO Designation | TPMR 160304-FT |
YML-120-8772E
SM.CK016,26,8ZLNE