Płytka skrawająca VNMG 12T304-NF1 QX500 Yamaloy YML1209404A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca VNMG 12T304-NF1 QX500 Yamaloy YML1209404A
Yamaloy YML-120-9404A
YML1209404A
Płytka skrawająca VNMG 12T304-NF1, QX500 Yamaloy YML1209404A
YML-120-9404A
SM.CK016,28,9ZLNE
Łamacz wióra: NFI. Zastosowanie: Wykańczanie.
Łamacz wióra: VF. Zastosowanie: Wykańczanie.
QX500 (ISO P10-P25) Do lekkiej obróbki i obróbki wykańczającej z dużymi prędkościami. Pozwala uzyskiwać wysoką klasę wykończenia powierzchni. Stosowane głównie do obróbki stali, mogą być również używane do obróbki wykańczającej niektórych stali nierdzewnych i żeliwa.
QX520 (P10-P35 M10-M30 K10-K30) Pokrywany. Do średniej obróbki zgrubnej do stali, stali nierdzewnej i żeliwa.
QX530 (ISO P25-P35 M15-M25) Powlekana. Do toczenia różnych gatunków stali, staliwa i stali nierdzewnych. Dobry gatunek płytek ogólnego zastosowania do zgrubnej obróbki stali.
QX8010 (ISO M10 S10) Powlekane. Doskonały gatunek płytek nadaje się do obróbki niklu, szczególnie polecana w przemyśle lotniczym. Powłoka TiAln zapewnia wysoką odporność na zuzycie.
VF - Łamacz z rowkiem promieniowym używany na płytkach negatywnych. Do operacji lekkiego i średniego toczenia szerokiej gamy materiałów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamaloy |
| Łamacz wióra | NF1 |
| Clearance Angle | 0 ° |
| Promie naroża | 0.4 mm |
| Cutting Application | Light Finishing |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| Cutting Edge Length | 12 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140042452 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Rozmiar płytki | 12T304 |
| Typ płytki | VNMG |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P10 - P25 |
| ISO Designation | VNMG 12T304-NF1 |
| Manufacturer Grade | QX500 |
| Materiał | Cermet |
| Zastosowanie w materiałach | Steel;Stainless Steel |
| Material Coverage | |
| Rake | Negative |
| Shape | 35° Rhombic |
| Supplier Part No. | YML-120-9404A |
| Grubość | 3.97 mm |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | 0.4 |
| Rozmiar płytki | 12T3 |
| Materiał | Cermet |
| Shape | 35° Rhombic |
| Grubość | 3.97mm |
| Typ płytki | VNMG |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P10 to P25 |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel Stal |
| Clearance Angle | 0 ° stopni |
| Wykończenie, powłoka | |
| Manufacturer Grade | QX500 |
| Cutting Edge Length | 12mm |
| Inscribed Circle | mm |
| Łamacz wióra | NF1 |
| ISO Designation | VNMG 12T304-NF1 |