Płytka wymienna do osłony z podstawką 7.1/2"x10" Indexa IND4470360K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Indexa Płytka wymienna do osłony z podstawką 7.1/2"x10" IND4470360K
Indexa IND-447-0360K
IND4470360K Indexa PLYTKA WYMIENNA DO OSLONYZ PODSTAWKA 7.1/2"x10"
Długość węża 14” (3/4”). Użyteczne do małych maszyn. W pełni nastawny z magnetyczną bazą.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Opis | Replacement Visor |
| EAN13 Barcode | 5036140087668 |
| Długość całkowita | 10" cal |
| Szerokość całk. | 7 1/2" cal |
| Supplier Part No. | 4470360K |
| UNSPSC Code | 23271700 |
| Waga | 250 g |