Płytki ISO do toczenia VNMG Yamaloy YML1209421K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Yamaloy Płytki ISO do toczenia VNMG YML1209421K
Yamaloy YML-120-9421K
YML1209421K Yamaloy VNMG 160404-NSS INSERT GRADE QX8010
Łamacz wióra: NFI. Zastosowanie: Wykańczanie.
Łamacz wióra: VF. Zastosowanie: Wykańczanie.
QX500 (ISO P10-P25) Do lekkiej obróbki i obróbki wykańczającej z dużymi prędkościami. Pozwala uzyskiwać wysoką klasę wykończenia powierzchni. Stosowane głównie do obróbki stali, mogą być również używane do obróbki wykańczającej niektórych stali nierdzewnych i żeliwa.
QX520 (P10-P35 M10-M30 K10-K30) Pokrywany. Do średniej obróbki zgrubnej do stali, stali nierdzewnej i żeliwa.
QX530 (ISO P25-P35 M15-M25) Powlekana. Do toczenia różnych gatunków stali, staliwa i stali nierdzewnych. Dobry gatunek płytek ogólnego zastosowania do zgrubnej obróbki stali.
QX8010 (ISO M10 S10) Powlekane. Doskonały gatunek płytek nadaje się do obróbki niklu, szczególnie polecana w przemyśle lotniczym. Powłoka TiAln zapewnia wysoką odporność na zuzycie.
VF - Łamacz z rowkiem promieniowym używany na płytkach negatywnych. Do operacji lekkiego i średniego toczenia szerokiej gamy materiałów.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23242105 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Producent | Yamaloy |
| EAN13 Barcode | 5036140374409 |
| Typ płytki | VNMG |
| Materiał | Węglik |
| Manufacturer Grade | QX8010 |
| Finish/Coating | TiAlN |
| ISO Category Grade | M;S |
| Zastosowanie w materiałach | High-Temperature Alloys |
| Shape | 35° Rhombic |
| ISO Cut | M10;S10 |
| Cutting Application | Light Finishing |
| Chipbreaker | NSS |
| Clearance Angle | 0 ° |
| Cutting Direction | Neutral |
| Rake | Negative |
| Material Coverage | |
| ISO Designation | VNMG 160404-NSS |
| Inscribed Circle | 9.525 mm |
| Cutting Edge Length | 16 mm |
| Grubość | 4.76 mm |
| Corner Radius | 0.4 mm |
| Rozmiar płytki | 160404 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Corner Radius | 0.4 |
| Rozmiar płytki | 1604 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | 35° Rhombic |
| Grubość | 4.76 mm |
| Typ płytki | VNMG |
| Cutting Direction | Neutral |
| ISO Category Grade | M S |
| ISO Cut | M10 to S10 to |
| Zastosowanie w materiałach | Alloy Stal nierdzewna |
| Clearance Angle | 0 ° stopni |
| Finish/Coating | TiAlN |
| Manufacturer Grade | QX8010 |
| Cutting Edge Length | 16 mm |
| Inscribed Circle | 9.525 mm |
| Chipbreaker | NSS |
| ISO Designation | VNMG 160404-NSS |