Płytki osadcze 1,9mm din6799 E sprężynujące 200szt. Qualfast QFT6493998W
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytki osadcze 1,9mm din6799 E sprężynujące 200szt. Qualfast QFT6493998W
Qualfast QFT-649-3998W
QFT6493998W
KC-016,6ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Marka, producent | Qualfast |
| Średnica | 1.9 mm |
| EAN13 | 5036140157316 |
| ecl@ss | 23099090 |
| Oznaczenie | QFT-649-3998W |
| UNSPSC | 31163211 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal sprężynowa |
| Nominal Diameter | 1.9mm |
| Typ produktu | E-Clip |
| Standard, norma | BS 3673-2 |
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Surface Treatment | Phosphate |
| Leading Standard | DIN6799 |