Pneumatyczny zawór szpulowy G1/8 3/2 KVF843 Kennedy KEN2944400A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
36,07 €
Cena regularna:
29,33 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pneumatyczny zawór szpulowy G1/8 3/2 KVF843 Kennedy KEN2944400A
Kennedy KEN-294-4400A
KEN2944400A
KVF843 G1/8 3/2 AIR SPRING SPOOL VALVE Kennedy
KEN-294-4400A
SM.CK016,126,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Generalnego stosowania zawory szpulowe. Do sprężonego powietrza i sprężonego gazu. Mocowanie do otworów w zaworach, przez złączki lub otwory pod przykrywki.
Obudowa i szpula: aluminium. Uszczelki: nitryl.
Przykrywki: poliester wypełniony szkłem.
Przekładka do uszczelek: PPS.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Opis | 3/2 Air/Spring |
| EAN13 Barcode | 5036140292932 |
| eCl@ss Code | 27292104 |
| Port Connection | G 1/8 |
| Numer produktu | P-311-501 |
| Supplier Part No. | 2944400A |
| UNSPSC Code | 40141600 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ produktu | Spool Valves |
| Temperature Range | °C degree Celsius |
| Rozmiar gwintu | mm 1/8" cal |
| Thread Type | Female |
| Voltage | V voltage |
| Waga elementu | 130g |
| Pressure Range | 1 to 10 bar bar |
| Standard, norma | EN ISO 9001 : 2008 |
| Body Material | Aluminium |
| Typ gwintu | BSP Parallel = G |
| Additional Features | Endcaps: Glass Filled Polyester Seals: Nitrile |