Pneumatyczny zawór szpulowy G1/8 3/2 KVF943 Kennedy KEN2944404E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$43.40
Cena regularna:
$35.28
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pneumatyczny zawór szpulowy G1/8 3/2 KVF943 Kennedy KEN2944404E
Kennedy KEN-294-4404E
KEN2944404E
KVF943 G1/8 3/2 AIR AIR SPOOL VALVE Kennedy
KEN-294-4404E
SM.CK016,130ZLNE
Narzędzia Cromwell
Generalnego stosowania zawory szpulowe. Do sprężonego powietrza i sprężonego gazu. Mocowanie do otworów w zaworach, przez złączki lub otwory pod przykrywki.
Obudowa i szpula: aluminium. Uszczelki: nitryl.
Przykrywki: poliester wypełniony szkłem.
Przekładka do uszczelek: PPS.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 40141600 |
| eCl@ss Code | 27292104 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2944404E |
| EAN13 Barcode | 5036140292970 |
| Opis | 3/2 Air/Spring |
| Port Connection | G 1/8 |
| Numer produktu | P-320-501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ produktu | Spool Valves |
| Temperature Range | °C degree Celsius |
| Rozmiar gwintu | mm 1/8" cal |
| Thread Type | Female |
| Voltage | V voltage |
| Waga elementu | 160g |
| Pressure Range | 1 to 10 bar bar |
| Standard, norma | EN ISO 9001 : 2008 |
| Body Material | Aluminium |
| Typ gwintu | BSP Parallel = G |
| Additional Features | Endcaps: Glass Filled Polyester Seals: Nitrile |