Pobijak gumowy 8oz z hikorowym trzonkiem Kennedy KEN5259120K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pobijak gumowy 8oz z hikorowym trzonkiem Kennedy KEN5259120K
Kennedy KEN-525-9120K
POBIJAK gumowy, Trzonek hikorowy 8oz
KEN-525-9120K
Opis produktu
Miękko zakończony obijak do użytku w miejscach, gdzie stalowy młotek mógłby uszkodzić powierzchnię. Zapewnia zarówno delikatne jak i solidne uderzenie z delikatnym odbiciem. Solidny trzonek z drewna hikorowego.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113343 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Handle Length | 235mm |
| Handle Material | Wood |
| Head Colour | Black |
| Head Diameter | 42mm |
| Head Length | 80mm |
| Head Material | Rubber |
| Head Shape | Cylindrical |
| Waga obucha, głowicy | 8 oz. |
| Długość całk./opak. | 280mm |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
KEN5259120K
POBIJAK GUMOWY, TRZONEK HIKOROWY 8oz Kennedy
KEN-525-9120K
SM.CK016,22,9ZLNE
Narzędzia Cromwell