Podkładka C FC23 13mm Indexa IND4252850G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podkładka "C" FC23 13mm Indexa IND4252850G
Indexa IND-425-2850G
IND4252850G
Podkładka "C" FC23 13mm Indexa IND4252850G
IND-425-2850G
SM.CK016,38,6ZLNE
Materiał: stal węglowa.
Twardość: HRC 40.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar A | 13 mm |
| Dim B | 55 mm |
| Wymiar C | 10 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140086036 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | CC010212 |
| Supplier Part No. | 4252850G |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 150 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 13mm |
| B | 55mm |
| C | 10mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT23-1255 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish | Czernione, oksydowane |