Podkładki stożkowe 2szt. FC25 17mm Indexa IND4252860G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podkładki stożkowe (2szt.) FC25 17mm Indexa IND4252860G
Indexa IND-425-2860G
IND4252860G
Podkładki stożkowe (2szt.) FC25 17mm Indexa IND4252860G
IND-425-2860G
SM.CK016,37,5ZLNE
Dwuczęściowa podkładka wyrównująca gdy powierzchnia śruba dwustronna i powierzchnia mocowania nie są dokładnie prostopadłe.
Materiał: stal węglowa.
Twardość: HRC 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar A | 17 mm |
| Dim B | 32 mm |
| Wymiar C | 19 mm |
| Wymiar D | 9mm |
| EAN13 Barcode | 5036140086050 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | FC250216 |
| Supplier Part No. | 4252860G |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 30 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 17mm |
| B | 32mm |
| C | 19mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT25-1632 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish | Czernione, oksydowane |