Podnośnik 1 tona 1000kg trapezowy Kennedy KEN5035920K KEN-503-5920K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podnośnik 1 tona 1000kg trapezowy Kennedy KEN5035920K KEN-503-5920K
Kennedy KEN-503-5920K
Podnośnik TRAPEZOWY 1-TON
KEN-503-5920K
Opis produktu
Wyprodukowany z wysokowydajnej stali. Z gumowym podtrzymywaczem, który daje dobrą przyczepność i zabezpiecza gniazdo podnośnika przed zniszczeniem. Zaprojektowane do bezpiecznego podnoszenia pojazdów. Łatwe w użyciu i kompaktowe w przechowaniu.Zakres podnoszenia: 88 - 383mm. 1 Tona (1000kg) - bezpieczne robocze obciążenie. Szeroka podstawa dla lepszej stabilności.
Rozm. podstawy: 150x90mm.
Gwint wrzeciona: 12.5x2.5mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140015708 |
| eCl@ss Code | 36120207 |
| Lifting Capacity | 1 t |
| Model Number | KSJ010 |
| Głębokość całk. | 95 |
| Długość całkowita | 437 |
| Waga całkowita | 2.8 |
| Szerokość całk. | 115 |
| Supplier Part No. | 5035920K |
| UNSPSC Code | 24101612 |
| Waga | 2.80 kg |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Size | 150mm x 90mm |
| Lifting Capacity | 1 t metric tonnekg |
| Model, kod produktu | T10102 |
| Typ produktu | Scissor Jack |
| To Suit | |
| Waga elementu | 2.8kg |
| Standard, norma | |
| Maximum Saddle Adjustment | mm |
| Additional Features | Heavy-duty steel construction Rubber saddle |
| Lifting Height Min. | 88 mm |
| Lifting Height Max. | 383 mm |
KEN5035920K
PODNOSNIK TRAPEZOWY 1-TON Kennedy
KEN-503-5920K
SM.CK016,84,2ZLNE
Narzędzia Cromwell