Podnośnik hydrauliczny 30 ton 465mm słupkowy Kennedy KEN5035770K KEN-503-5770K KEN5037890K
dostępny
Cena regularna:
$339.88
Cena regularna:
$276.32
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podnośnik hydrauliczny 30 ton 465mm słupkowy Kennedy KEN5035770K KEN-503-5770K
Kennedy KEN-503-5770K
Podnośnik hydrauliczny słupkowy 30 ton 465mm
KEN-503-5770K
Opis produktu
Model B5048 posiada obrabianą maszynowo staliwną podstawę i obudowę cylindra. Wyposażony jest w ochronny zawór przeciążeniowy. Trzy-częściowa rączka do „pompowania" (podnoszenia) służy także do opuszczania. Podnośnik należy używać na twardej poziomej powierzchni, nie wolno pracować pod pojazdem dopóki nie będą ustawione dodatkowe wsporniki, takie jak stojaki podporowe pod osie pojazdu.| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140049222 |
| eCl@ss Code | 36120207 |
| Głębokość całk. | 180 |
| Długość całkowita | 306 |
| Waga całkowita | 23.2 |
| Szerokość całk. | 215 |
| Supplier Part No. | 5035770K |
| UNSPSC Code | 24101612 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Base Size | |
| Lifting Capacity | 30 t metric tonnekg |
| Model, kod produktu | T93204 |
| Typ produktu | Bollte Jack |
| To Suit | |
| Waga elementu | 23kg |
| Standard, norma | |
| Maximum Saddle Adjustment | mm |
| Additional Features | Cast steel bases and cylinder housings Overload protection valve |
| Lifting Height Min. | 285 mm |
| Lifting Height Max. | 465 mm |
KEN5035770K
PODNOSNIK HYDRAULICZNY SLUPKOWY 30-TON 465mm Kennedy
KEN-503-5770K
SM.CK016,733,8ZLNE
Narzędzia Cromwell