Podnośnik łańcuchowy 0,5 tony Ttc Lifting Gear TTC9414805D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ttc Lifting Gear Podnośnik łańcuchowy 0,5 tony TTC9414805D
Ttc Lifting Gear TTC-941-4805D
TTC9414805D Ttc Lifting Gear PODNOSNIK LANCUCHOWY 0.5TON
Manual Chain Hoists
MH Series
Heavy duty and compact design to meet all pertinent world standards. Reliable disc brake and premium grade alloy load chain. Drop-forged and expertly heat treated for greater strength and long wearing. Conforms to CE safety standards.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Ttc Lifting Gear |
| Supplier Part No. | MH05 |
| UNSPSC Code | 24101602 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 500kg |
| Numer produktu | MH05/3 |
| Waga elementu | 10kg |
| Standard Lift | 3 m metre |
| Number Columns of Load Chains | 1 |
| Load Chain Diameter | 6mm |
| Hook Type | Safety Hook |
| Standard, norma | Conforms to CE safety Standards |