Podnośnik łańcuchowy 1,5 tony Matlock MTL9416220K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 650,40 zł
Cena regularna:
1 341,79 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podnośnik łańcuchowy 1,5 tony Matlock MTL9416220K
Matlock MTL-941-6220K
MTL9416220K
1.5 TON 1.5MTR LEVER HOIST C/W OVERLOAD BREAK Matlock
MTL-941-6220K
SM.CK016,840,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Podnośniki łańcuchowe w zakresie o pojemności udźwigu od 075 do 3 ton. Wyposażone w hartowane i szlifowane, trzystopniowe-zębate wałki przekładniowe. Haki wyposażone w solidne zatrzaski bezpieczeństwa i obracalne o 360 stopni. Wyposażone w hamulec mechaniczny do limitu obciążenia dla bezpieczeństwa. Wykonane zgodnie z normami EN 13157 + A1: 2009 oraz EC Dyrektyw... Rady UE 2006/42 w sprawie zgodności produkcji maszyn.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 24101602 |
| Producent | Matlock |
| Supplier Part No. | 9416220K |
| EAN13 Barcode | 5036140238541 |
| Load Chain Diameter | 8 mm |
| Number Columns of Load Chains | 1 |
| Standard Lift | 1.5 |
| Running Test Load | 22.0 |
| Capacity | 1.5 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 1,500kg |
| Numer produktu | MLH15T |
| Waga elementu | 11.8kg |
| Standard Lift | 1.5 m metre |
| Number Columns of Load Chains | 1 |
| Load Chain Diameter | 8mm |
| Hook Type | Safety Hook |
| Standard, norma | BS EN 13157+A1:2009 EC Council Directive 2006/42/EC Machinery Compliant |