Podnośnik łańcuchowy ręczny 2 tony Matlock MTL9414220K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 474,30 zł
Cena regularna:
1 198,62 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podnośnik łańcuchowy ręczny 2 tony Matlock MTL9414220K
Matlock MTL-941-4220K
MTL9414220K
2.0 TON 3MTR HAND CHAIN HOIST C/W OVERLOAD BRAKE Matlock
MTL-941-4220K
SM.CK016,735,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Podnośniki łańcuchowe o jakości gwarantowanej w zakresie 2.5mtr & 3mtr o pojemności udźwigu od 0,5 do 3 ton. Wyposażone w hartowane i szlifowane, trzystopniowe-zębate wałki przekładniowe. Haki wyposażone w solidne zatrzaski bezpieczeństwa i obracalne o 360 stopni. Wszystkie modele są wyposażone w hamulec mechaniczny do limitu obciążenia dla dodatkowego bezpieczeństwa. Wykonane zgodnie z normami EN 13157 + A1: 2009 oraz EC Dyrektyw... Rady UE 2006/42 w sprawie zgodności produkcji maszyn.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Capacity | 2.0 |
| EAN13 Barcode | 5036140238503 |
| Load Chain Diameter | 8 mm |
| Number Columns of Load Chains | 1 |
| Running Test Load | 25 kg |
| Standard Lift | 3 m |
| Supplier Part No. | 9414220K |
| UNSPSC Code | 24101602 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 2,000kg |
| Numer produktu | MCH2T |
| Waga elementu | 14.6kg |
| Standard Lift | 3 m metre |
| Number Columns of Load Chains | 1 |
| Load Chain Diameter | 8mm |
| Hook Type | Safety Hook |
| Standard, norma | BS EN 13157+A1:2009 EC Council Directive 2006/42/EC Machinery Compliant |