Podnośnik przyssawkowy 120mm 110kg potrójny chwytak do szyb Kennedy KEN5032660K MTM PRO24-1
dostępny
Cena regularna:
$127.52
Cena regularna:
$103.68
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podnośnik przyssawkowy 120mm 110kg potrójny chwytak do szyb Kennedy KEN5032660K KEN-503-2660K
Kennedy KEN-503-2660K
Podnośnik PRZYSSAWKOWY POTROJNY 120mm (110KG)
KEN-503-2660K
Opis produktu
Solidne podnośniki posiadają gumowe przyssawki, które nie uszkodzą powierzchni podnoszonych detali. Do podnoszenia szkła, marmuru, granitu, plastiku i innych gładkich materiałów.Pojedynczy (VLS045) 100mm średnica powierzchni ssącej. Maks. udźwig: 45kgs.
Podwójny (VLD070) 2x120mm średnica powierzchni ssącej. Maks. udźwig: 70kg.
Potrójny (VLT070) 3x120mm średnica powierzchni ssącej. Maks. udźwig: 110kg.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Cups | 3 x 12cm |
| EAN13 Barcode | 5036140015395 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Max Lift | 110 kg |
| Model Number | VLT070 |
| Głębokość całk. | 90 |
| Długość całkowita | 340 |
| Waga całkowita | 1.14 |
| Szerokość całk. | 240 |
| Supplier Part No. | 5032660K |
| UNSPSC Code | 27141000 |
| Waga | 1140 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | L litre |
| Cup Diameter | 120 mm |
| Długość | mm |
| Max Lift | 110kg |
| Model, kod produktu | VLT110 |
| Typ produktu | Suction Cup |
| Waga | 1140g |
| Liczba elementów | Triple Cups (3) |
| Includes | Tool only |
| Tool Material | Metal |
| Air Pressure | psi pounds per square inch bar bar |
| Tool Application | Windscreen |
| Additional Features | Can be used for pulling out dents Fitted with a rubber suction |
| Number of Cups | 3 |
KEN5032660K
PODNOSNIK PRZYSSAWKOWY POTROJNY 120mm (110KG) Kennedy
KEN-503-2660K
SM.CK016,258,4ZLNE
Narzędzia Cromwell