Podnośnik samochodowy 10 ton Kennedy KEN5036420K KEN-503-6420K
dostępny
Cena regularna:
6 799,80 zł
Cena regularna:
5 528,29 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podnośnik samochodowy 10 ton Kennedy KEN5036420K KEN-503-6420K
Kennedy KEN-503-6420K
Podnośnik SAMOCHODOWY 10-TON
KEN-503-6420K
Opis produktu
Wykonane z wysokiej jakości stali tłoczonej, stworzone do użytku w ciężkich warunkach. Bardzo długi uchwyt w celu łatwego dostępu do większych pojazdów, który można skręcać, blokować w 3 pozycjach z wbudowaną dźwignią umożliwiającą bezpieczne opuszczenie. Posiada dźwignię podnośnika oraz dodatkową regulację na głównej rękojeści celem optymalnej kontroli wysokości. Automatyczne zabezpieczenie przed przeciążeniem i pedał palcowy dla łatwiejszego ustawienia na pozycji.| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140109483 |
| eCl@ss Code | 36120207 |
| Głębokość całk. | 350 |
| Długość całkowita | 1550 |
| Waga całkowita | 150 |
| Szerokość całk. | 490 |
| Supplier Part No. | 5036420K |
| UNSPSC Code | 24101612 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Size | |
| Lifting Capacity | 10 t metric tonnekg |
| Model, kod produktu | TR8106A |
| Typ produktu | Trolley Jack |
| To Suit | |
| Waga elementu | 145kg |
| Standard, norma | |
| Maximum Saddle Adjustment | mm |
| Additional Features | For heavy-duty use Large diameter saddle |
| Lifting Height Min. | 160 mm |
| Lifting Height Max. | 560 mm |
KEN5036420K
PODNOSNIK SAMOCHODOWY 10-TON Kennedy
KEN-503-6420K
SM.CK016,5380ZLNE
Narzędzia Cromwell