Podnośnik samochodowy 3 ton Kennedy KEN5037100K SPC-19
dostępny
Cena regularna:
$549.17
Cena regularna:
$446.48
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podnośnik samochodowy 3 ton Kennedy KEN5037100K
Kennedy KEN-503-7100K
Podnośnik SAMOCHODOWY 3-TON
KEN-503-7100K
Opis produktu
Udźwig: 3 tony. Jeden skok pedała podnosi siodło do wymaganego poziomu. Wykonano z wysokiej jakości stali tłoczonej. Wykonano z heavy gauge stali. 1M, dwuelementowa dźwignia. 120mm średnica podtrzymywacza. Automatyczne zabezpieczenie przed przeciążeniem. Pomocniczy obrót zamknięcie mechanizm zwolnienia. Tylne kółka urządzenia przystosowane do ciężkich warunków pracy.Maksymalny udźwig: 3000kg.
Minimalna wysokość: 145mm.
Maksymalna wysokość: 490mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140009431 |
| Kod eCl@ss | 36120207 |
| Lifting Capacity | 3 t |
| Maximum Height | 490mm |
| Maximum Load | 3000 kg |
| Minimum Height | 145mm |
| Numer modelu | T349 |
| Głębokosć całk./opak. | 200 |
| Długość całk./opak. | 710 |
| Waga całkowita | 39 |
| Szerokość całk./opak. | 350 |
| Nr produktu | - |
| Kod UNSPSC | 24101612 |
| Waga | 39.5 kg |
KEN5037100K
PODNOSNIK SAMOCHODOWY 3-TON Kennedy
KEN-503-7100K
SM.CK016,957,6ZLNE
Narzędzia Cromwell