Podpórka regulowana 32x40mm SC11a Indexa IND4253057D
dostępny
Cena regularna:
52,51 €
Cena regularna:
42,69 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podpórka regulowana 32x40mm SC11a Indexa IND4253057D
Indexa IND-425-3057D
IND4253057D
Podpórka regulowana SC11a 32x40mm Indexa IND4253057D
IND-425-3057D
SM.CK016,121,9ZLNE
Materiał: stal węglowa.
Twardość: HRC 40.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Diameter A | 32 mm |
| Wymiar C | 50 mm |
| Wymiar D | 40 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140086371 |
| Height B | 40 mm |
| Holding load | 72 kN |
| Numer produktu | SC20032050 |
| Supplier Part No. | 4253057D |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 230 g |