Podstawka osiowa 6 ton grzechotkowa Kennedy KEN5035530K KEN-503-5530K PRO19 SPC-19
dostępny
Cena regularna:
$118.72
Cena regularna:
$96.52
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podstawka osiowa 6 ton grzechotkowa Kennedy KEN5035530K KEN-503-5530K
Kennedy KEN-503-5530K
PODSTAWKA OSIOWA GRZECHOTKOWA 6-TON
KEN-503-5530K
Opis produktu
Użyteczne przy asekuracji podniesionych pojazdów lub innego sprzętu. Zabezpieczające czerwone pokrycie. Zaprojektowany do pracy w 10 różnych pozycjach, automatycznie blokuje się przy podnoszeniu.| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Capacity/pair | 6 t |
| Capacity/pair | 6000 kg |
| EAN13 Barcode | 5036140009455 |
| eCl@ss Code | 36120207 |
| Min.-Max. Height | 280 - 420 mm |
| Głębokość całk. | 190 |
| Długość całkowita | 270 |
| Waga całkowita | 6.95 |
| Szerokość całk. | 230 |
| Per Stand | 3 t |
| Supplier Part No. | 5035530K |
| UNSPSC Code | 24101612 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Size | 190 x 210 mm |
| Maximum Height | 420 mm |
| Model, kod produktu | T43001 |
| Waga | 6.74kg |
| Minimum Height | 280 mm |
| Standard, norma | |
| Maximum Capacity | 3 t metric tonne |
| Additional Features | 10-position |
KEN5035530K
PODSTAWKA OSIOWA GRZECHOTKOWA 6-TON Kennedy
KEN-503-5530K
SM.CK016,203,6ZLNE
Narzędzia Cromwell