Pogłębiacz 12,5mm 90 stopni kobaltowy HSS-Co Sherwood SHR0200990K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz 12,5mm 90 stopni kobaltowy HSS-Co Sherwood SHR0200990K
Sherwood SHR-020-0990K
SHR0200990K
Pogłębiacz wysokowydajny HSS-Co 12.5mmx90 ST SHR0200990K
SHR-020-0990K
SM.CK016,49,9ZLNE
Opis produktu
Kąt 90° WysokowydajneWykonane ze stali kobaltowej HSS-E i przeznaczone do okrawania i pogłębiania w większości metali i w plastikach. Wykonane zgodnie z normą BS328 : Part 5 : 1983.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 12.5mm |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 90° stopni |
| Średnica skrawania | 12.5mm |
| Kod EAN13 | 5036140161856 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bez powłoki, niepokryty |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 3 |
| Głębokosć całk./opak. | 17 |
| Długość całk./opak. | 60 |
| Waga całkowita | 0.027 |
| Szerokość całk./opak. | 17 |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Typ chwytu | prosty |
| Standard, norma | BS328:Part 5:1983 |
| Nr produktu | SHR-020-0990K |
| Rozmiar chwytu stożkowego | |
| Typ | Multiple Flute |
| Kod UNSPSC | 23241603 |