Pogłębiacz 12,7mm stożkowy wieloostrzowy 1/2" 90 stopni HSS-Co 5% kobaltowy Sherwood SHR0202000K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz 12,7mm stożkowy wieloostrzowy 1/2" 90 stopni HSS-Co 5% kobaltowy Sherwood SHR0202000K
Sherwood SHR-020-2000K
SHR0202000K
Pogłębiacz wieloostrzowy HSSE, chwyt prosty 1/2"x90 ST SHR0202000K
SHR-020-2000K
SM.CK016,36,8ZLNE
Opis produktu
WysokowydajneKąt 90°. Długość całkowita: 40mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 12.7mm |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 90° stopni |
| Średnica skrawania | 12.7mm |
| Kod EAN13 | 5036140161955 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bez powłoki, niepokryty |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 6 |
| Głębokosć całk./opak. | 16 |
| Długość całk./opak. | 55 |
| Waga całkowita | 0.021 |
| Szerokość całk./opak. | 16 |
| Średnica chwytu | 6.3mm |
| Typ chwytu | prosty |
| Standard, norma | |
| Nr produktu | SHR-020-2000K |
| Rozmiar chwytu stożkowego | |
| Typ | Multiple Flute |
| Kod UNSPSC | 23241603 |