Pogłębiacz 15mm walcowo-czołowy HSS-Co 5% kobaltowy Sherwood SHR0213620K PRO20 MTMX
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz 15mm walcowo-czołowy HSS-Co 5% kobaltowy Sherwood SHR0213620K
Specyfikacja pogłębiacza:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pod rozmiar śruby | 8mm |
| Producent | Sherwood |
| Średnica robocza | 15mm |
| Kod EAN13 | 5036140162365 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Głębokosć całk./opak. | 25 |
| Długość całk./opak. | 100 |
| Waga całkowita | 92g |
| Szerokość całk./opak. | 25 |
| Pilot | 9mm |
| Nr produktu | SHR-021-3620K |
| Kod UNSPSC | 23241603 |
| Waga elementu | 60g |
Sherwood SHR-021-3620K
SHR0213620K
Pogłębiacz walcowo-czołowy HSS-Co 5% 8mm SHR0213620K
SHR-021-3620K
SM.CK016,92,9ZLNE