Pogłębiacz 16,5mm 100 stopni HSS-Co kobaltowy wysokowydajny Sherwood SHR0205650K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz 16,5mm 100 stopni HSS-Co kobaltowy wysokowydajny Sherwood SHR0205650K SHR-020-5650K
- Średnica: 16,5mm
- Kąt: 100 stopni
- Materiał: HSS-Co, stal szybkotnąca z dodatkiem kobaltu
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 100° stopni |
| Średnica skrawania | 16.5mm |
| Kod EAN13 | 5036140162150 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bright |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 3 |
| Głębokosć całk./opak. | 25 |
| Długość całk./opak. | 60 |
| Waga całkowita | 43g |
| Szerokość całk./opak. | 25 |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Typ chwytu | prosty |
| Nr produktu | 19100.165 |
| Kod UNSPSC | 23241603 |